New World Metin 2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Amin!!!:))) ti'am zis denis ca no sa'l mai ai
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyMar Dec 04, 2012 5:14 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» MMMMMAAAAA INTORC:X
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyLun Dec 12, 2011 5:25 pm Scris de danyelos

» Denis uitate
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptySam Sept 10, 2011 9:04 am Scris de vladyss

» As Vrea Sal Banati Pe Born2Kill
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptySam Sept 10, 2011 9:02 am Scris de vladyss

» MorPeCapete
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptySam Sept 10, 2011 9:01 am Scris de vladyss

» Noul forum !! www.forum.pclostworld.com
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyMar Sept 06, 2011 8:02 pm Scris de ksylotuss

» Sa`u Resetat conturile
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyLun Aug 15, 2011 10:35 pm Scris de vladyss

» nu mai joc
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyDum Aug 14, 2011 12:30 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» Imi poti raspunde gm ?
Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei EmptyVin Aug 12, 2011 5:56 pm Scris de vladyss

Parteneri
forum gratuit


Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei

In jos

Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei Empty Donatii - Tot ce se poate primi in schimbul donatiei

Mesaj  Admin Dum Oct 10, 2010 8:59 am

Noul itemshop : aici


Nici un GM sau administratorul serverului nu este responsabil pentru donatiile dumneavoastra, Aceste se fac pe propria dumneavoastra raspundere si sunt stocate pentru intretinerea serverului.
Donatile dumneavoastra sunt folosite pentru intretinerea si modernizarea serverului, Orice ajutor este bine venit! Multumim celor ce au facut si fac in continuare acest lucru!
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 178
Data de inscriere : 25/08/2010

https://metin2newworld.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum