New World Metin 2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Amin!!!:))) ti'am zis denis ca no sa'l mai ai
........................................... EmptyMar Dec 04, 2012 5:14 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» MMMMMAAAAA INTORC:X
........................................... EmptyLun Dec 12, 2011 5:25 pm Scris de danyelos

» Denis uitate
........................................... EmptySam Sept 10, 2011 9:04 am Scris de vladyss

» As Vrea Sal Banati Pe Born2Kill
........................................... EmptySam Sept 10, 2011 9:02 am Scris de vladyss

» MorPeCapete
........................................... EmptySam Sept 10, 2011 9:01 am Scris de vladyss

» Noul forum !! www.forum.pclostworld.com
........................................... EmptyMar Sept 06, 2011 8:02 pm Scris de ksylotuss

» Sa`u Resetat conturile
........................................... EmptyLun Aug 15, 2011 10:35 pm Scris de vladyss

» nu mai joc
........................................... EmptyDum Aug 14, 2011 12:30 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» Imi poti raspunde gm ?
........................................... EmptyVin Aug 12, 2011 5:56 pm Scris de vladyss

Parteneri
forum gratuit


...........................................

+3
xCranck
vladyss
rarespataca
7 participanți

In jos

........................................... Empty ...........................................

Mesaj  rarespataca Lun Iul 18, 2011 8:20 pm

Vladyss ,xCrack, faceti pace pe rahatul asta de sv mai suntem vro 4-5 si ne certam intre noi ca prostii in loc sa fin prieteni(inafara de YulyNuMaiVreaBn el este un gay si un jeg in fine....) amandoi vlad si dani daca vreti un metin mult mai bun ca asta va dau eu unu(http://www.metin2arena.ro/)este super fain cresti destul de greu da este super:) daca va bagati va doresc distractie placuta si daca doriti sa pastram legatura add idul patacarares sa aveti o noapte usoara:P Razz
rarespataca
rarespataca

Mesaje : 59
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Mar Iul 19, 2011 1:23 am

E praf sv ala cresti ca pe ro.Aproape.
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  rarespataca Mar Iul 19, 2011 7:12 am

da da acesta este farmecul jocului
rarespataca
rarespataca

Mesaje : 59
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  xCranck Mar Iul 19, 2011 9:16 am

Asta-i si farmecu .
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  danyelos Mar Iul 19, 2011 6:59 pm

Frate..Eus mai vechi ca Vladyss pe server si el nu recunoaste..eu aproape niciodata nu lam injurat dar el la fiecare post 'mata e ...'sa io...la maicata.... Daca maicamea e curva a ta cum e VVladyss A ta ce are? Are pula ? de e asa speciala zimi si mie... In fine... Eu vroiam sa fim prieteni dar daca el nu vrea, sa mearga sa sa joace fotbal cu putan praf cu pietrele ....Sa plece el eu nu plec GHINION a venit smecher si va pleca retardat
danyelos
danyelos

Mesaje : 235
Data de inscriere : 15/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Destul de Buna [Sunt trist daca nu exista distractie si ii plictiseala :| ]

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Mar Iul 19, 2011 9:50 pm

Ai dreptate am venit smecher si nu o sa plec ..O sa vezi va strezez pana plecati eu nu ma evervez pentru un joc..
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  rarespataca Mier Iul 20, 2011 10:01 am

bah voi nu ati citit ce am scris mai sus sa nu vai ma certati intre voi inafara cu cu YulyNuMaiVreBan:}} cu ala putei sa va certati cu gay ala puti sa va certati pana va saturati au vladyss imi para rau daca te-am jicnit cu ceva:)
rarespataca
rarespataca

Mesaje : 59
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  xCranck Mier Iul 20, 2011 11:39 am

DENIS A ZIS CA DACA SUNT MAI PUTINI DE 10 PLAYERI .. INCHIS DE TOT .. SUNTETI 2 .. DECI PULA SERVER..Incepeti alte metine . nu asta .. ca a ajuns de tot rahatu .. Si nu mi-e frica sa o spun ca iau ban pe contu asta .. care e cel mai tare .. Daca iau ban ma doare undeva .. Am luat ban pe hip hop si nu trebuia sa iau ca am injurat .. iau ban si pe asta .. ma doare in PULAAA
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Mier Iul 20, 2011 12:40 pm

cranc nush ce zici :p:P poti vb cat vrei!
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  xCranck Mier Iul 20, 2011 2:16 pm

nu ma .. nu stiu .
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  JustMe Joi Iul 21, 2011 12:34 am

fraere u ziceai de noi ca suntem obsedati u cf acm?
JustMe
JustMe

Mesaje : 17
Data de inscriere : 19/07/2011
Varsta : 32
Localizare : In Intuneric

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  rarespataca Joi Iul 21, 2011 9:07 am

obsedata iii mata de copil prost ce esti affraid
rarespataca
rarespataca

Mesaje : 59
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  JustMe Joi Iul 21, 2011 11:17 am

ce replica desteapta ti-o mancat mata pula si nush nik
JustMe
JustMe

Mesaje : 17
Data de inscriere : 19/07/2011
Varsta : 32
Localizare : In Intuneric

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  rarespataca Joi Iul 21, 2011 3:15 pm

nu sorata si maitcata din pacate Razz Razz
rarespataca
rarespataca

Mesaje : 59
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Joi Iul 21, 2011 6:31 pm

Ce fraieri..
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Nai decat sa intelegi ceam scris

Mesaj  danyelos Dum Iul 24, 2011 11:27 am

Deoarece stiu maghiara am sa vorbesc cu voi Retardatii de Vladys si YuliNumaiVreBan in maghiara Milyen IOI fogyatékos gyermekek nem tudják, mi köze a YulinuMaivreauBan Taranu Vladyss és tegyen kakas Rainbow famililen futuva Gaţu parasztok vost Smile))))




Gyere be pussy Nagyvárad Vladys nekem Mati
danyelos
danyelos

Mesaje : 235
Data de inscriere : 15/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Destul de Buna [Sunt trist daca nu exista distractie si ii plictiseala :| ]

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  YulyNuMaiVreaBan:}} Dum Iul 24, 2011 2:22 pm

bah panarama neam impacat si nu ma fa ca bag google traslate si iti scriu in chineza:}}}
YulyNuMaiVreaBan:}}
YulyNuMaiVreaBan:}}

Mesaje : 140
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Romania:D

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Lun Iul 25, 2011 12:28 am

Di merda ventosa succhiare cazzo e opaca. Cosa mi piace anche.


Pentru dani.


Dani daca nu gasesti tara mai bine dai pe translate scri italia.sa vezi.
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  danyelos Lun Iul 25, 2011 8:29 am

Smile) Eu nam scris cu Google Translate fraere Gyéré Bosmég á curvo őnéalt De bou ce esti
danyelos
danyelos

Mesaje : 235
Data de inscriere : 15/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Destul de Buna [Sunt trist daca nu exista distractie si ii plictiseala :| ]

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Lun Iul 25, 2011 10:38 am

si si =))
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  YulyNuMaiVreaBan:}} Lun Iul 25, 2011 11:44 am

vladys nu vezi ca danyel pwla se simte singur
YulyNuMaiVreaBan:}}
YulyNuMaiVreaBan:}}

Mesaje : 140
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Romania:D

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  vladyss Lun Iul 25, 2011 1:24 pm

Sucker.
vladyss
vladyss

Mesaje : 462
Data de inscriere : 23/04/2011
Localizare : Pitesti

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  Admin Mier Aug 10, 2011 3:49 pm

Server deschis !
Site : http://newworld.ath.cx
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 178
Data de inscriere : 25/08/2010

https://metin2newworld.all-up.com

Sus In jos

........................................... Empty Re: ...........................................

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum