New World Metin 2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Amin!!!:))) ti'am zis denis ca no sa'l mai ai
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyMar Dec 04, 2012 5:14 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» MMMMMAAAAA INTORC:X
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyLun Dec 12, 2011 5:25 pm Scris de danyelos

» Denis uitate
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptySam Sept 10, 2011 9:04 am Scris de vladyss

» As Vrea Sal Banati Pe Born2Kill
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptySam Sept 10, 2011 9:02 am Scris de vladyss

» MorPeCapete
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptySam Sept 10, 2011 9:01 am Scris de vladyss

» Noul forum !! www.forum.pclostworld.com
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyMar Sept 06, 2011 8:02 pm Scris de ksylotuss

» Sa`u Resetat conturile
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyLun Aug 15, 2011 10:35 pm Scris de vladyss

» nu mai joc
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyDum Aug 14, 2011 12:30 pm Scris de YulyNuMaiVreaBan:}}

» Imi poti raspunde gm ?
Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma EmptyVin Aug 12, 2011 5:56 pm Scris de vladyss

Parteneri
forum gratuit


Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

4 participanți

In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  FainT Dum Mar 06, 2011 10:46 am

Nick: Buffer
Nemultumirea: Ieri, am facut un cont pe site am jucat, miam facut iteme skilluri P si ma dat odata afara si cand am incercat sa ma reconectez nu mai mergea!Neutral spunea ca nume de utilizator sau parola gresita! si stiu sigur ca am scris corect.
Va rog sa ma ajutati sa-mi recuperez contul!

FainT

Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  Admin Dum Mar 06, 2011 11:20 am

Inseamna ca ti-a fost furat contul. Ori ai dat datele contului cuiva ori ai avut un keylogger in calculator..
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 178
Data de inscriere : 25/08/2010

https://metin2newworld.all-up.com

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  FainT Dum Mar 06, 2011 11:24 am

Si nu poti face nimic in privinta asta?Neutral

FainT

Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  GIBILAN Joi Mar 24, 2011 9:38 am

Smile) hai k asta e buna:))))
GIBILAN
GIBILAN

Mesaje : 118
Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Pe oriunde

http://newworld.ath.cx/

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  xCranck Mar Mar 29, 2011 9:24 am

Soarta...Poate ai avut ceva in pc sau calculatorul tau e praf...
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  xCranck Mar Mar 29, 2011 9:27 am

Daca sunteti prosti si va dati conturile pe pretectul "TE ajut cu contul" ; "Iti fac magiile Perfect Master"...Astea sunt pretexte..Exista multe altele...Nu mai aveti incredere...Asa mi s-a intamplat si mie pe Metin2.RO mi`a dat cineva un "Cod" de bani si spunea sa scriu id si parola sa dau enter dupa care se va da un rr la pc...Am scris id si pass si pe mess oriunde ..in orce program in care puteai scrie imi aparea id si pas...Si mi`a furat contul....Deci aveti grija

ENJOY !!!!!!!!!
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  GIBILAN Sam Apr 02, 2011 1:45 pm

crank sper sa ai ban pe forum deoarece faci 2x post doar ptr mesaje, chiar nu ma intereseasa pe mine si nici pe altii Post Reply-urile tale de tot...
GIBILAN
GIBILAN

Mesaje : 118
Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Pe oriunde

http://newworld.ath.cx/

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  xCranck Sam Apr 02, 2011 6:28 pm

Hai lasa`ma speri tu?Ei bine nu cred ca o sa iau..Nu te mai baga ...Fara mine esti muci pe metin.
xCranck
xCranck

Mesaje : 631
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Oriunde...

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  Admin Mier Aug 10, 2011 3:57 pm

Server deschis !
Site : http://newworld.ath.cx
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 178
Data de inscriere : 25/08/2010

https://metin2newworld.all-up.com

Sus In jos

Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma Empty Re: Nu-mi mai merge contu! va rog ajutati-ma

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum